Форсунка AUARITA L-897, 1,4мм AUARITA NS-L-897-1.4
Товар в наявності
795грн
Ви можете отримати додаткову знижку до 7% Докладніше
Потрібна консультація?
Введіть номер телефону та наш представник зв'яжеться з Вами:
Доставка
Самовивіз із відділення/поштомата Нової Пошти
Кур'єром Нової Пошти
Відправка протягом 1-2 робочих днів
Оплата
Оплата при отриманні, онлайн оплата
Повернення / Обмін
Опис
Характеристики
Діаметр форсунки1,4 мм
Ø насадки1,4 мм
Відгуки про товар
Відгуки про нас
Калініченко Олександра4 дні тому
Все добре,швидкий зв'язок і товар відповідає опису, дякую.
Покупець10 днів тому
Товар отримав. Відповідає опису. Продавець молодець! Дякую!
Сергій Ажнюк10 днів тому
Взаємодією із продавцем задоволений.
Маріанна16 днів тому
Якісний товар
Баринов Олег Викторович20 днів тому
Все ок
Читати всі відгуки
Дисконтна система
СумаЗнижка
від 1 000 грн2%
від 2 000 грн3%
від 5 000 грн4%
від 10 000 грн5%
від 20 000 грн6%
від 50 000 грн7%
Ви дивилися
Accord 03-08, Autofren (D5184) пилозахисні.Accord 03-08, Autofren (D5184) пилозахисні.
Немає в наявності
Набір викруток Baku BK-5530 (T4, T5, T6, хрест 1,5 мм, пенталоб 0,8 мм)Набір викруток Baku BK-5530 (T4, T5, T6, хрест 1,5 мм, пенталоб 0,8 мм)