Набір комбінованих ключів 14од. (6,8,10,12-15,17,19,22,24,27,30,32), STANDART NKK14STA-S
Товар в наявності
1 525грн
Ви можете отримати додаткову знижку до 7% Докладніше
Потрібна консультація?
Введіть номер телефону та наш представник зв'яжеться з Вами:
Доставка
Самовивіз із відділення/поштомата Нової Пошти
Кур'єром Нової Пошти
Відправка протягом 1-2 робочих днів
Оплата
Оплата при отриманні, онлайн оплата
Повернення / Обмін
Опис
Набір ключів СТАНДАРТ  NKK14STA-S  14 од.
Комплектація
АртикулНайменування
KK06STКлюч комбінований 6 мм
KK08STКлюч комбінований 8 мм
KK10STКлюч комбінований 10 мм
KK12STКлюч комбінований 12 мм
KK13STКлюч комбінований 13 мм
KK14STКлюч комбінований 14 мм
KK15STКлюч комбінований 15 мм
KK17STКлюч комбінований 17 мм
KK19STКлюч комбінований 19 мм
KK22STКлюч комбінований 22 мм
KK24STКлюч комбінований 24 мм
KK27STКлюч комбінований 27 мм
KK30STКлюч комбінований 30 мм
KK32STКлюч комбінований 32 мм
Характеристики
Відгуки про товар
Відгуки про нас
Калініченко Олександра4 дні тому
Все добре,швидкий зв'язок і товар відповідає опису, дякую.
Покупець10 днів тому
Товар отримав. Відповідає опису. Продавець молодець! Дякую!
Сергій Ажнюк10 днів тому
Взаємодією із продавцем задоволений.
Маріанна16 днів тому
Якісний товар
Баринов Олег Викторович20 днів тому
Все ок
Читати всі відгуки
Дисконтна система
СумаЗнижка
від 1 000 грн2%
від 2 000 грн3%
від 5 000 грн4%
від 10 000 грн5%
від 20 000 грн6%
від 50 000 грн7%