Бетонне свердло ZHWEI ZMB-08200 (8x200 мм)
Товар в наявності
40.50грн
Ви можете отримати додаткову знижку до 7% Докладніше
Потрібна консультація?
Введіть номер телефону та наш представник зв'яжеться з Вами:
Доставка
Самовивіз із відділення/поштомата Нової Пошти
Кур'єром Нової Пошти
Відправка протягом 1-2 робочих днів
Оплата
Оплата при отриманні, онлайн оплата
Повернення / Обмін
Варіанти
Опис
Свердло по бетону (ударне) 8*200 мм ZHWEI ZMB-08200
Характеристики
Довжина200 мм
Діаметр8 мм
Відгуки про товар
Відгуки про нас
Калініченко Олександра5 днів тому
Все добре,швидкий зв'язок і товар відповідає опису, дякую.
Покупець11 днів тому
Товар отримав. Відповідає опису. Продавець молодець! Дякую!
Сергій Ажнюк11 днів тому
Взаємодією із продавцем задоволений.
Маріанна17 днів тому
Якісний товар
Баринов Олег Викторович21 день тому
Все ок
Читати всі відгуки
Дисконтна система
СумаЗнижка
від 1 000 грн2%
від 2 000 грн3%
від 5 000 грн4%
від 10 000 грн5%
від 20 000 грн6%
від 50 000 грн7%