Набір мікрометрів механічних 0-100мм 4шт. PROTESTER SMOM0100
XТовару немає в наявності
Опис
Мікрометр механічний – прилад, який застосовується для лінійних вимірів з високою часткою точності, з якою не впорається штангенциркуль. З одного боку інструменту розташований упор, що фіксує необхідний предмет для виміру, а з іншого – мікрометрична головка з вбудованою тріскачкою, яка є відліковим пристроєм. Інструмент визначає довжину з точністю до +- 0.01 мм.
Характеристики
Ціна поділу0,01 мм
Максимальний діапазон100 мм
Відгуки про товар
Відгуки про нас
Калініченко Олександра4 дні тому
Все добре,швидкий зв'язок і товар відповідає опису, дякую.
Покупець10 днів тому
Товар отримав. Відповідає опису. Продавець молодець! Дякую!
Сергій Ажнюк10 днів тому
Взаємодією із продавцем задоволений.
Маріанна16 днів тому
Якісний товар
Баринов Олег Викторович20 днів тому
Все ок
Читати всі відгуки
Дисконтна система
СумаЗнижка
від 1 000 грн2%
від 2 000 грн3%
від 5 000 грн4%
від 10 000 грн5%
від 20 000 грн6%
від 50 000 грн7%