Ключ розвідний 90гр. CR-V 11"-275мм від Forsage ROCKFORCE (F-649330CR)
XТовару немає в наявності
Опис
Ключ розвідний  Forsage F-649330CR  стане в нагоді в будь-яких слюсарно-столярних роботах.
Особливості
- Тип:  розвідний
- Довжина:  275 мм (11")
- Кут:  90 грд
- Блістер
- Матеріал:  CR-V
Характеристики
Длина330 мм
Відгуки про товар
Відгуки про нас
Калініченко Олександра4 дні тому
Все добре,швидкий зв'язок і товар відповідає опису, дякую.
Покупець10 днів тому
Товар отримав. Відповідає опису. Продавець молодець! Дякую!
Сергій Ажнюк10 днів тому
Взаємодією із продавцем задоволений.
Маріанна16 днів тому
Якісний товар
Баринов Олег Викторович20 днів тому
Все ок
Читати всі відгуки
Дисконтна система
СумаЗнижка
від 1 000 грн2%
від 2 000 грн3%
від 5 000 грн4%
від 10 000 грн5%
від 20 000 грн6%
від 50 000 грн7%